„W 3 dni dookoła świata (wewnętrznego) czyli zwiedzanie krajobrazów myśli, emocji i zachowań” – WARSZTATY DLA KOBIET – Marzec 2024


W dniach 15-17 marca Fundacja Portus Vitae zorganizowała warsztaty dla kobiet „W 3 dni dookoła świata (wewnętrznego) czyli zwiedzanie krajobrazów myśli, emocji i zachowań” w pięknym Gołębniku koło Kaziemierza Dolnego. Naszą przewodniczką była Małgorzata Marczewska, a jogę prowadziła Ewa Dąbrowska.

Na warsztatach odkrywałyśmy miejsca mocy, które istnieją w każdej z nas. Dodatkowo wzmocniłyśmy to praktyką jogi, a także medytacjami. Spotkanie otworzyło nas na kreatywne korzystanie z wewnętrznej mocy, zwiększyło skuteczność zawodową, uwolniło potencjał twórczy, zainspirowało do spełnienia marzeń zarówno osobistych, jak i zawodowych.

Warsztaty Fundacji Portus Vitae pozwalają na regeneracje sił, odzyskanie energii, odświeżenie umysłu, rozpoznawanie myśli, emocji i zachowań.

Dzięki naszym wspaniałym trenerkom pragniemy zmieniać życie na trochę lżejsze i trochę lepsze.

Nie musisz obiecywać sobie ogromnych zmian w życiu. Możesz zacząć od odzyskania jednej godziny dla siebie, dzięki porządkowaniu swoich myśli. Możesz zaoszczędzić odrobinę energii każdego dnia, dzięki odkryciu jak i dlaczego ją tracisz. Możesz w każdej chwili, stworzyć plan nowych ścieżek i rytuałów po utknięciu, konflikcie, porażce lub stracie, aby wiedzieć, o co warto zadbać i w jakiej kolejności.” – Małgorzata Marczewska

Chciałybyśmy także bardzo podziękować uczestniczkom warsztatów za udział oraz za wsparcie kobiet w kryzysie – dzięki wpłatom mogłyśmy tym razem zabrać ze sobą bezpłatnie 3 dziewczyny w potrzebie.


Scroll to Top