„Podróż do wnętrza – 5 żywiołów” – WARSZTATY DLA KOBIET, Kwiecień 2024


5 żywiołów na naszym 5 warsztacie dla kobiet.

W dniach 19-21 kwietnia Fundacja Portus Vitae zorganizowała warsztaty dla kobiet „Podróż do wnętrza – 5 żywiołów” w zaczarowanej Bajkowej Zagrodzie koło Radzymina. Naszym przewodnikiem był Przemek Wardejn a jogę prowadziła Ewa Dąbrowska.

Warsztat składał się z 5 modułów poświęconych żywiołom i sferom życia. Poznałyśmy praktyki oddechowe, medytacje, podstawowe założenia zdrowej diety, by móc wprowadzać codziennie dobre nawyki.

Poruszałyśmy się w przestrzeni uważności, zdrowia, sprawczości oraz energii do życia, a także doświadczania i przeżywania szczęścia.

Zajęcia były tak skomponowane, by równoważyły teorię i praktykę, pracę indywidualną i grupową. Były oparte na wzajemnym zaufaniu do siebie, do prowadzących, ale przede wszystkim do wszystkich w naszym magicznym kręgu.

Warsztat ”Podróż do wnętrza – 5 żywiołów” był praktycznym kursem zarządzania własnym zdrowiem, zarówno na płaszczyźnie zdrowego ciała, ale także na poziomie emocjonalnym i mentalnym.

Naszym przewodnikiem był wspaniały człowiek, wyjątkowy trener mentalny i nasz przyjaciel Przemek Wardejn. Joga była prowadzona przez Ewę Dąbrowską.

Celem naszej Fundacji jest wspieranie osób w kryzysie. Tym razem mogłyśmy zabrać ze sobą 3 dziewczyny bezpłatnie i 3 dziewczyny częściowo bezpłatnie. Dziękujemy uczestniczkom warsztatów za dobre serce, siostrzeństwo i zaufanie!


Scroll to Top