kilka słów o

Dwie dziewczyny

Dwie dziewczyny, które kochają Rolling Stonesów.

EWA DĄBROWSKA

Mindfulness, joga i medytacje to moja codzienność, które dodają mi energii i pasji do działania. Moim mottem jest powiedzenie Rock Your Life – czyli każdego dnia, podczas każdego działania, staram się znajdować rzeczy, dzięki którym czuję radość i jestem szczęśliwa.

Moja specjalizacja to zarządzanie strategiczne, budowanie efektywnych i zaangażowanych zespołów, komunikacja i rozwiazywanie konfliktów, networking w biznesie, planowanie kariery oraz negocjacje na rynku B2B. Przez wiele lat byłam Członkinią Zarządu w dwóch międzynarodowych instytucjach finansowych. Odpowiadałam za rozwój sprzedaży w Europie Środkowo-Wschodniej współpracując z międzynarodowymi zespołami w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii, Ukrainie, Rosji oraz w krajach Bałtyckich.

Jestem mentorem w ramach Fundacji Liderek Biznesu, Vital Voices, LiderShe oraz Uniwersytetu Sukcesu. Jestem także ambasadorką 30% Club w Polsce.

Ukończyłam SGH oraz podyplomowe studia Coaching i Monitoring na SWPS. W ramach coachingu z elementami mentoringu, współpracowałam z menteee z takich firm jak Google, Microsoft, DHL, Grupa Żywiec, Metlife, PZU, Pekao SA czy DHL.

Od 2018 roku fascynuje mnie filozofia uważności, jestem nauczycielem MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction) w Polskim Instytucie Mindfulness. Ukończyłam także kurs w Art Of Living z zakresu Ayurvedy, kurs nauczycielki jogi oraz nauczycielki jogi hormonalnej.

Jestem mamą dwóch cudownych kobiet Dominiki i Oli, babcią wspaniałych wnuków Antosia i Józka. Żoną fantastycznego mężczyzny Marcina. Właścicielką kundelka (nazywanego owczarkiem mazowieckim) Rubiego oraz kotki Loli. Razem z mężem realizujemy nasze pasje – narciarstwo, wspólne poróżowanie, szczególnie kamperem, rajdy starych samochodów, koncerty i festiwale. Nasz ulubiony zespół to The Rolling Stones.

PAULINA KRASNOPOLSKA

Moim mottem jest zdanie z Ojca Chrzestnego „Przyjaźń jest wszystkim”.
Uwielbiam życie we wszystkich jego przejawach. Odnajduję szczęście w prostych rzeczach: rozmowach z przyjaciółmi, spacerach z psem, graniu w planszówki, karty czy dartsy. Przez kilka lat praktykowałam jogę, lubię Nordic Walking, lubię medytować.

Jestem specjalistką komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, public relations oraz marketingu. Przez ponad dwadzieścia lat pracowałam na rynku nieruchomości komercyjnych zajmując się tworzeniem strategii marketingowych oraz strategii komunikacji, w tym zarządzania zmianą oraz wprowadzania nowego środowiska pracy. Specjalizuję się również w organizowaniu różnego rodzaju eventów, w tym akcji charytatywnych i wolontariatów. Pracowałam w wielu międzynarodowych firmach, takich jak Warner Bros, JLL czy CBRE w Warszawie oraz Londynie. W ostatnich latach zajmowałam największymi targami nieruchomości komercyjnych na świecie, pracując dla Reed MIDEM (RX France) w Polsce i we Francji.

Jestem mamą Antka i Meli, żoną Johana i właścicielką psa Felixa (brata Rubiego, kundelka – czyli owczarka mazowieckiego). Uwielbiam gotowanie i podróże, planszówki, grę w karty i zespół The Rolling Stones. Kilka lat temu założyłam z przyjaciółkami Klub Książki TKKS – Towarzystwo Krzewienia Kultury Słowa (i szczepów winnych).

chcesz coś zmienić?

Podaruj dobro